Головна > Про виставку > Підсумки 2016

Підсумки 2016


Пост-реліз промислових ярмарків «Тепличне господарство і «Комерційне садівництво»

З 23 по 25 лютого 2016 року в ВЦ «КиївЕкспоПлаза» був проведений VІ міжнародний промисловий ярмарок обладнання та технологій для тепличної галузі «Тепличне господарство» та IV промисловий ярмарок технологій та обладнання для садів, виноградників, ягідників «Комерційне садівництво». Не секрет, що тепличний бізнес для потенційного інвестора все ще «темна конячка». Однак якщо у 2010 році проблемою було знайти хоч будь-яку достовірну інформацію про гравців і технології, то зараз цю проблему вирішено, в тому числі і завдяки зусиллям Оргкомітету виставки. Акцент в пошуку інформації змістився з технологічного (що і де купити, як побудувати), на агрономічний (як виростити). Було помітно, що на виставці мають успіх ті стенди, де або пропонуються рішення під ключ (наприклад, не тільки тепличний конструктив, а й комплекси фертигації), або працюють професіонали, готові не тільки розповісти про свій продукт, але і поділитися секретами його застосування, розрахувати економічну ефективність впровадження. Було помітно, що такі стенди уподобали не тільки тепличники-новачки, але і потенційні інвестори, готові будувати і запускати нові теплиці. Останні прийшли на виставку, щоб вирішити цілий комплекс завдань: оцінити розмір можливих інвестицій, зрозуміти, як швидко вони можуть окупитися, дізнатися про типові помилки новачків, визначити «вузькі» місця проекту і, зрозуміло, знайти надійних постачальників.

Крім виставкової частини, не менш важливою складовою виставки є науково-практична програма, яка об'єднала форуми, конференції та семінари експонентів і партнерів виставки. Крім традиційних заходів, таких як: V Голландсько-український форум тепличної індустрії «Прибуткове виробництво в тепличному секторі України: можливості підвищення ефективності», міжнародна конференція «Особливості створення горіхових садів, переробка і реалізація продукції. Горіхівництво від М. Кіктенка», семінарів Клубу органічного землеробства та Анатолія Патія, Оргкомітет, учасники та партнери запропонували відвідувачам актуальну інформацію для ефективного ведення аграрного бізнесу в складних економічних умовах:

• Практичний семінар «Земля для агробізнесу: де знайти, як оформити і зберегти».

• Семінар «Можливості та економічний розвиток сільських територій в умовах децентралізації».

• Семінар «Аналіз ситуації на сезон 2016 з вирощування плодоовочевої продукції в плівкових теплицях малими і середніми фермерськими господарствами».

• Круглий стіл «Досвід вирощування тепличної продукції на кокосових субстратах: реальні результати і типові помилки».

• Семінар «Сучасні системи поливу для вирощування плодоовочевої продукції в фермерських плівкових теплицях. Практичні знання для успішної роботи».

• Семінар «Все про системи поливу для багаторічних насаджень. Від вибору ділянки до встановлення та експлуатації. Практичні поради та рекомендації».

• Семінар «Бізнес по вирощуванню шампіньйонів: факти і можливості».

• Семінар «Експорт ягідної продукції: можливості, ризики, перспективи».

Цифри і факти промислових ярмарків «Тепличне господарство» і «Комерційне садівництво»:

• 51 учасник експозиції;

• Країни-учасниці: Нідерланди, Італія, Україна, Франція;

• 3462 візити відвідувачів виставки «Тепличне господарство і Комерційне садівництво», 2318 візитів виставок «Промхолод» і «Сховища», що проходили спільно; загальне відвідування виставок становить  5780 візитів, що на 55, 4% більше в порівнянні з 2015 роком;

• Відбулося 12 конференцій та практичних семінарів.

У церемонії офіційного відкриття промислових ярмарків взяли участь:

•  Володимир Ілліч Чернишенко, Почесний президент асоціації «Теплиці України»,

• Еверт Ян Краєнбрінк, голова економічного департаменту, радник з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерландів в Україні,

• Наталія Леонідівна Ключник, заступник керівника виконавчої дирекції з питань внутрішньої політики Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад,

• Оксана Володимирівна Березовська, керівник промислових ярмарків «Тепличне господарство і Комерційне садівництво».

Відгуки учасників промислових ярмарків «Тепличне господарство» і «Комерційне садівництво»

«Алонет-Закарпаття»
Best of the best!!! Все дуже добре, спасибі вам. Привіт із Закарпаття!

ТОВ «Полив-Сервіс»
Дякую за можливість знайти нових клієнтів і зустрітися з ними знову. Величезне спасибі за відмінні умови для роботи, великий потік потенційних клієнтів. Величезна подяка за можливість проведення двох тематичних семінарів на базі вашої виставки. Бажаємо терпіння, зростання та популярності вашої виставки!!!

Компанія Agrid
Компанія Agrid дякує організаторам промислового ярмарку «Тепличне господарство і Комерційне садівництво 2016» за якісне і професійне проведення виставки, організацію цікавих, а головне, необхідних заходів в рамках промислового ярмарку. Ми були вражені великою кількістю відвідувачів, тому і отримали багато контактів потенційних клієнтів як за старими продуктами, так і по новинці: кокосових субстратах GrondMeester. Бажаємо організаторам успіхів і зростання. Сподіваємося на співпрацю в майбутньому.

ТОВ «Імперіал груп Україна»
Умови, які були створені для проведення виставки, відповідають вимогам як відвідувачів, так і учасників. Кількість відвідувачів адекватна. По можливості, частіше організовуйте виставки такого напрямку.

ТОВ «Церес Україна»
Дякую за надану можливість знову побачиться з постійними замовниками і завоювати довіру нових.

VIІ міжнародний промисловий ярмарок обладнання та технологій для тепличної галузі «Тепличне господарство» та V промисловий ярмарок обладнання та технологій для садів, виноградників, ягідників «Комерційне садівництво» відбудуться з 21 по 23 лютого 2017 року. Чекаємо зустрічі в новому році!